Elfelejtett jelszó

Karbantartó

Az álláslehetőség megnevezéseMunkavégzés helyeDíjazás
KarbantartóBudapest, Magyarország 1.300,- Ft / óra
Az álláslehetőség megnevezése
Karbantartó
Munkavégzés helye
Budapest, Magyarország
Díjazás
1.300,- Ft / óra

Budapesti, újbudai partnerünkhöz és változó vidéki helyszínekre keresünk karbantartásban jártas munkatársakat

Főbb feladatok:

· általános karbantartói, gondnoki feladatok önálló elvégzése épületen belül és kívül;
· fűnyírás, kertrendezés;
· segítségnyújtás a szakági karbantartásokhoz;
· külső szakcégek munkavégzésének felügyelete;
· kivitelezések, üzemeltetési feladatok elvégzése;
· esetenként céges autó tisztítása, szervízeltetése.

Elvárások:

· jártasság épületek karbantartásában, alapvető szerelési készség;
· B kategóriás jogosítvány, több éves rutinnal;
· önálló munkavégzés
· műszaki beállítottság
· kertgondozásban való jártasság;
· jó szervező készség;
· jó kommunikációs képesség.

Amit kínálunk:

· rugalmas munkaidő;
· változatos, felelősségteljes feladatok;

    Kérdés esetén keresse kollégánkat!

    • Pielka Gabriel
    • 06 20 229 8882