Elfelejtett jelszó

elektrotechnikus

Az álláslehetőség megnevezéseMunkavégzés helyeDíjazás
elektrotechnikusBudapest XI 1.176,- Ft / óra
Az álláslehetőség megnevezése
Munkavégzés helye
Budapest XI
Díjazás
1.176,- Ft / óra

Egy harminc éves szakmai múlttal rendelkező, dinamikus, magyar, családi tulajdonban lévő orvosi lézergyártó cég számára keresünk elektroműszerészt, vagy elektrotechnikus kollégákat!

Várjuk, azt a jelentkezőt, aki szeret jó hangulatban dolgozni, jó kézügyességgel rendelkezik, nem jelent problémát számára a monoton munkavégzés és nem ijed meg a mechanikai feladatoktól sem, szívesen veszi az építő kritikát, alapos és igényes a munkájára.

Feladatok:

– részvétel a gyártási, javítási feladatok végrehajtásában:
– forrasztások
– össze- és szétszerelések, ragasztások
– alkatrészek előkészítése
– esetlegesen mechanikai feladatok (fúrás, csiszolás, polírozás)
– egyéb, a gyártási vezető által meghatározott részfeladatok

Feltétel:

– elektro- műszerész vagy elektronikai műszerész végzettség

Előny

– érettségi
– technikusi végzettség
– munkatapasztalat hasonló feladatkörben
– angol nyelvtudás

    Kérdés esetén keresse kollégánkat!

    • Pielka Gabriel
    • 06 20 596 7554