Elfelejtett jelszó

Konyhai kisegítés a Keleti pályaudvarnál

Az álláslehetőség megnevezéseMunkavégzés helyeDíjazás
Konyhai kisegítés a Keleti pályaudvarnálBudapest, Keleti Pályaudvar, Magyarország 1000 Ft - 1100Ft / óra
Az álláslehetőség megnevezése
Munkavégzés helye
Budapest, Keleti Pályaudvar, Magyarország
Díjazás
1000 Ft - 1100Ft / óra

Keleti pályaudvarnál lévő négycsillagos szálloda konyhájára keresünk konyhai segítőt, hátterest!

Feladatok: konyhai háttérmunkák elvégzése, szakácsok munkájának segítése, beérkező “szennyes” eszközök bepakolása a mosogatógépbe, tiszta eszközök elrendezése stb. stb.

Munkaidő: a hét bármely napján 06:00-12:00
​Helyszín: Baross tér (Keleti pályaudvarnál)
Bér: br. 1000 Ft/óra (azaz nettó 850 Ft/óra), legalább havi 10 munkanap esetén, az összes ledolgozott óráért br. 1100 Ft/óra (azaz nettó 935 Ft/óra)

​Jelentkezni a jereb.tamas@multijobisz.hu címen vagy a 06 20 506 0605-ös telefonszámon lehet!

​Szakmai tapasztalat nem elvárás, mindenre megtanítanak!

Kérdés esetén keresse kollégánkat!

  • Jáki Luca
  • 06 20 534 1171